ru | ua | en Виставки
 
   
   
 
МУЗЕЙ
 
- Новини
- Про музей
- Про дім
- Статті про музей
- Виставки
 
БУЛГАКОВ
 
ФОНД
 
НОВИНИ
 
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 
 
КОНТАКТИ
 

 

 

 

 

 

Музей М.Булгакова

Андріївський узвіз, № 13
Київ-70 

04070

Україна

Телефон: (044) 425-31-88

працює з 10:00 до 18:00 (каса до 17:00)

у понеділок з 10:00 до 12:00 - санітарна перерва

У святкові та вихідні дні перед відвідуванням

музею  дзвоніть за тел 425-31-88!!!

вихідний день - середа

 

Нагадуємо, що 15 травня 2011 року в День народження М.Булгакова, відбулася презентація книги «М.Булгаков. Київське ехо ».
Укладачі - Анатолій Кончаковський, перший директор музею та Світлана Ноженко, старший науковий співробітник. У книзі представлені сюжетні тексти і «осколки» спогадів авторів з кола Булгакових, які допомагають зібрати мозаїчне панно - портрет видатного Майстра в київському обрамленні. Смислова домінанта збірки - роздуми про вічні загальнолюдського звучання цінностях в булгаковському переломленні. Ключові слова: родина, рід, родина, прекрасне Місто, будинок - символ, радісне дитинство, ностальгічна пам'ять. Книга повертає нас до традицій булгаковського покоління, яке зуміло зберегти спадкоємний зв'язок в складний час після "великого і страшного" ​​1917 року

Книга "Михайло Булгаков. Київське ехо" продається тільки в музеї

Книга була створена при активній підтримці і допомозі нашого спонсора УкрСиббанк BNP Paribas Group


 

 

Фонд спріяння діяльності музею М.Булгакова в УкрСиббанк BNP Paribas Group

 
 

З 12 грудня 2009 року в музеї на першому поверсі постійно експонується виставка "Майстер і Маргарита", присвячена московським рокам життя та творчості М.Булгакова

(Інсталяція Бадрі Губіанурі у пространстві виставки (фото Вероніки Сидоренко)

 
 
      Виставка старовинних ялинкових прикрас 27-12-2010
     

В экспозиції музею М.Булгакова з 27 грудня 2010 року у Вітальній кімнаті, на ялинці, у кімнаті Єлени, в книжковій кімнаті - виставка старовинних ялинкових прикрас з приватної колекції Лади Лузіної.

Ялинкові прикраси з початку ХХ століття та до 50-х р.р. представлено в експозиції музею в трьох кімнатах. Пап'е-маше, скло, листівки, мініатюрні фігурки різдвяного вертепу.

Напередодні Різдва у родині Булгаоквих, як і було тоді прийнято, діти разом з дорослими займались виготовленням ялинкових прикрас.

(фото Ольги Савицької)

 
Автор конепції: Людмила Губіанурі та Лада Лузіна
 
 
 
      "Мастер и Маргарита" 20-05-2011
     

Виставку підготували до 20-тиріччя музею і присвятили найвідомішому роману М.Булгакова, який було перекладено різними мовами. Для автора роман був не стільки останнім, скільки заповітом для майбутніх читачів. М.Булгаков знав, що його роман, над яким він працював більше 10 років, не буде надруковано за його життя. Роман було написано у Москві, але його "київські мотиви" виявляють несподівані підтексти, змушують "розібратися" з київським періодом життя Булгакова.

До ювілею письменника 15 травня 2011 року виставку було поповнено новими оригінальними експонатами та новою інсталяцією художника Бадрі Губіанурі

 
Автор конепції: К.М.Пітоєва та Б.Губіанурі
 
 
 
     
 
© Все права защищены. Размещение материалов с данного сайта только с разрешения администрации.