ru | ua | en Новини
 
   
   
 
МУЗЕЙ
 
БУЛГАКОВ
 
ФОНД
 
НОВИНИ
 
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 
 
КОНТАКТИ
 

 

 

 

 

 

Музей М.Булгакова

Андріївський узвіз, № 13
Київ-70 

04070

Україна

Телефон: (044) 425-31-88

працює з 10:00 до 18:00 (каса до 17:00)

у понеділок з 10:00 до 12:00 - санітарна перерва

У святкові та вихідні дні перед відвідуванням

музею  дзвоніть за тел 425-31-88!!!

вихідний день - середа

 

Нагадуємо, що 15 травня 2011 року в День народження М.Булгакова, відбулася презентація книги «М.Булгаков. Київське ехо ».
Укладачі - Анатолій Кончаковський, перший директор музею та Світлана Ноженко, старший науковий співробітник. У книзі представлені сюжетні тексти і «осколки» спогадів авторів з кола Булгакових, які допомагають зібрати мозаїчне панно - портрет видатного Майстра в київському обрамленні. Смислова домінанта збірки - роздуми про вічні загальнолюдського звучання цінностях в булгаковському переломленні. Ключові слова: родина, рід, родина, прекрасне Місто, будинок - символ, радісне дитинство, ностальгічна пам'ять. Книга повертає нас до традицій булгаковського покоління, яке зуміло зберегти спадкоємний зв'язок в складний час після "великого і страшного" ​​1917 року

Книга "Михайло Булгаков. Київське ехо" продається тільки в музеї

Книга була створена при активній підтримці і допомозі нашого спонсора УкрСиббанк BNP Paribas Group


 

 

Фонд сприяння діяльності музею М.Булгакова в УкрСиббанк BNP Paribas Group

 

 
 
     Спекотне літо 2012  
18-07-2012
     

 В одному листі брату Олена Сергіївна Булгакова писала: "Ти знаєш, він дуже любив слухати мої розповіді про дитинство, про нашу сім'ю". І в іншому: "Яким дивовижним було наше дитинство, як багато ми пережили, слухаючи музику або сидячи в Російському театрі (а ти і в Німецькій ризькій опері), яким наповненим було наше життя. Коли-небудь дрібниці досить, щоб раптом перед внутрішнім поглядом встало узбережжя, Горн, наші хвилювання з приводу того, що будуть ввечері грати ... "

У 1870 році Горн побудував перший в Майорі готель і концертний сад, де виступали оркестри зі всього світу. У 1896 році тут пройшов перший в Юрмалі кіносеанс. При сильній пожежі в 1913 році сад Горна з усіма будівлями згорів. Зараз тут знаходиться будинок культури Майорі з кінозалом і в саду знову грає музика.

 
     
 
© Все права защищены. Размещение материалов с данного сайта только с разрешения администрации.