ru | ua | en Новости
 
   
   
 
МУЗЕЙ
 
БУЛГАКОВ
 
ФОНД
 
НОВОСТИ
 
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
 
 
КОНТАКТЫ
 

 Музей М.Булгакова

Андреевский спуск, № 13 
Киев-70  

04070

Украина

Телефон: (044) 425-31-88

работает с 10:00 до 18:00 (касса до 17:00)

в понедельник с 10:00 до 12:00 - санитарный час

В праздничные и выходные дни перед посещением 

музея  предварительно звоните!

касса музея тел 425-31-88

выходной день - среда

 
 
     22 сентября - презентация проекта  
20-09-2013
     

Проект в будинку Булгакова «Cинхронія» Художник: Іван Небесник Мова є одночасно життєвою дійсністю і продуктом минулого, цей момент є досліджуваним аспектом лінгвістики - синхронією, що була взята за основу підходу до проекту.

Таким чином візуальна частина – еліптовидні живописні форми, на асоціативному чи метафоричному рівні, можуть мати різні конотації. Очевидним є вказівник на предмет інтер’єру історичного будинку – старе дзеркало, тільки його поверхня нічого не відображає, швидше поглинає світло, що не ставить арт-об’єкт автоматично в центр уваги. Тут виникая синхронність, як механізм співпраці, а синхронія – як головний критерій скерування мистецької дії.

Головною умовою для участі є наближення у вираженні, жодна з форм не повинна домінувати. Ця ж синхронність має одночасно і випадковий характер, як організуюча здатність хаосу притягувати споріднені речі.

Предмети для проекту обирались в першу чергу за фомальним принципом, тільки пізніше до цього приєднується інші якості взаємодії із виставковим простором.

Композиція має на меті створити наближений настрій із оточенням історичного будинку, в той самий час повинна бути чи стати цим самим предметом минулої епохи. Нас цікавить момент діалогу не тільки між художником і музикантом, а й виявлення синхронії із невисловлюваними але відчутними особливостями будинку Булгакова.

 
     
 
© Все права защищены. Размещение материалов с данного сайта только с разрешения администрации.