ru | ua | en Новини
 
   
   
 
МУЗЕЙ
 
БУЛГАКОВ
 
ФОНД
 
НОВИНИ
 
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 
 
КОНТАКТИ
 

 

 

 

 

 

Музей М.Булгакова

Андріївський узвіз, № 13
Київ-70 

04070

Україна

Телефон: (044) 425-31-88

працює з 10:00 до 18:00 (каса до 17:00)

у понеділок з 10:00 до 12:00 - санітарна перерва

У святкові та вихідні дні перед відвідуванням

музею  дзвоніть за тел 425-31-88!!!

вихідний день - середа

 

Нагадуємо, що 15 травня 2011 року в День народження М.Булгакова, відбулася презентація книги «М.Булгаков. Київське ехо ».
Укладачі - Анатолій Кончаковський, перший директор музею та Світлана Ноженко, старший науковий співробітник. У книзі представлені сюжетні тексти і «осколки» спогадів авторів з кола Булгакових, які допомагають зібрати мозаїчне панно - портрет видатного Майстра в київському обрамленні. Смислова домінанта збірки - роздуми про вічні загальнолюдського звучання цінностях в булгаковському переломленні. Ключові слова: родина, рід, родина, прекрасне Місто, будинок - символ, радісне дитинство, ностальгічна пам'ять. Книга повертає нас до традицій булгаковського покоління, яке зуміло зберегти спадкоємний зв'язок в складний час після "великого і страшного" ​​1917 року

Книга "Михайло Булгаков. Київське ехо" продається тільки в музеї

Книга була створена при активній підтримці і допомозі нашого спонсора УкрСиббанк BNP Paribas Group


 

 

Фонд сприяння діяльності музею М.Булгакова в УкрСиббанк BNP Paribas Group

 

 
 
     13 Жовтня! Журфікс у Булгакових!  
09-10-2018
     

Баяніст Роман Юсипей народився у Херсоні. У 2006 закінчив Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського у професора Миколи Давидова. У 2009-2012 проходив стажування у Вищій школі музики і театру Ганновера у професора Ельсбет Мозер. У 2013-2016 – у Фолькванг-університеті міста Ессена у професора Міє Мікі. Був стипендіатом Благодійного фонду Ієгуді Мєнухіна та організації Lions ClubInternational. Брав участь у IX Міжнародному конкурсі Premio di Montese в Італії (1-ша премія) та I Міжнародному конкурсі Golden Accordion в Нью-Йорку (2-га премія). Гастролював у Німеччині, Великобританії, Франції, Нідерландах, Бельгії, Швейцарії, Італії, Польщі, Японії, Казахстані та на Мальті. Виступав із лекціями у Краківській та Львівській музичних академіях, був запрошеним професором Казахської національній консерваторії ім. Курмангази. Був членом журі міжнародного конкурсу акордеоністів в Ланчано, Італія. Як соліст Роман здійснив близько сотні концертних виступів під керівництвом таких диригентів як Роман Кофман, Богодар Которович, Володимир Сіренко, Володимир Сивохіп, Станіслав Веляник, Валерій Матюхін, Володимир Рунчак та інші. Активно співпрацює із сучасними композиторами, здійснив низку прем’єрних виконань творів для баяна. Виступив ініціатором першого візиту композитора Софії Губайдуліної до України у 2012. Реалізував низку мистецьких проектів в рамках міжнародних фестивалів нової музики. Автор аудіо-антології "Українська музика XXI століття для баяна".

 
     
 
© Все права защищены. Размещение материалов с данного сайта только с разрешения администрации.